Sevgililer Günü’ne özel aşk dolu lezzetler

Aşkta önemli olanın paylaşmak olduğunu bilen sevgililer, belki de aşkınızı anlatmanın en güzel yolu bir dilim pastadan geçiyordur ne dersiniz? 

Aşkın sırrı tarifte gizli

14 Şubat için birbirinden özel pasta, kurabiye ve kekler hazırlayan Özsüt, bu yıl da sevgililerin lezzet durağı olacak. Sevgilisiyle paylaştığı bir dilim pastanın lezzetini hiçbir şeye değişmeyenler 14 Şubat’ta Özsüt’te buluşuyor. Çikolata ve meyvelerle tatlandırılıp kalpli dantellerle Sevgiler Günü’ne özel olarak süslenen pasta, kurabiye ve kekler, iki kişilik sunumlarıyla aşkın en tatlı halini yaşatıyor.  Çilekli musun tazecik kek ile buluştuğu Çilekli Mini Kalp Pasta; beyaz çikolatalı sosu ve kremasıyla Red Velvet Kalp Pasta sevgililerin kalbini ısıtıyor.  Üç farklı çikolata kullanılan tarçınlı Çikolataya Batırılmış Kalp Kurabiye ve üç çikolatayla hazırlanmış browni üzerine bitter çikolata kaplamasıyla Mini Kalp Browni Kek ise her ısırıkta mutluluk veriyor.

Sevgililer Günü’nde Tatlı Nostalji

Eskiden sevgililerin buluşma mekânı denildiğinde ilk akla gelen yer muhallebiciler olurdu. Bolulu Hasan Usta, 35 yıldır muhallebiye ve geleneksel süt tatlılarına verdiği değerle herkesin buluşma yeri olmaya devam ediyor. Tatlı kafe konseptiyle 7’den 70’e herkesin keyifle vakit geçirebileceği Bolulu Hasan Usta’da Sevgililer Günü’nde aşıklara nostalji yaşatacak geleneksel tatlılar yer alıyor.

14 Şubat’a özel Çikolata Aşkı

Caffè Nero, 14 Şubat Sevgiler Günü’nde tüm çiftleri Çikolata Aşkı’nı keşfetmeye çağırıyor. Bitter, sütlü ve beyaz çikolatanın buluştuğu Çikolata Aşkı, Caffé Nero’nun mükemmel kahveleriyle harika bir ikili oluşturuyor.

Aşk dolu lezzetler

Cakes&Bakes’in hünerli şeflerinin hazırladığı ayıcık figürüyle süslenmiş iki kişilik pastası ve kırmızı kalple taçlandırılmış red velvet cupcake’leri sevgisini en tatlı şekilde göstermek isteyenlerin tercihi olacak.

 

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.