Gardropları yavaş yavaş sonbahara hazırlamaya başladık mı?  Eylül ayı ile birlikte markalar birer birer sonbaharın moda parçalarını görücüye çıkarırken, siz de henüz sonbahar için alışveriş yapmaya başlamadıysanız, hazırlıklara başlasanız iyi ederseniz.

Yaza veda etmek zor kabul ama yağmurlar düşüp, havalar serinlemeye başladığında, diğer kızlarda gördükleriniz ‘neden bende yok’ dememek için elinizi çabuk tutun. ‘Nereden başlasam?’ derseniz, o da hazır! Aşağıda yer alan 6 kurtarıcı parçaya bu sezon  gardroplarınızda yer açarsanız bu sezon kafanız rahat, demedi demeyin.

Süet etek

Sonbaharın habercisi canımız süet eteklere kocaman bir yer açın! Çünkü bu sezon bol bol sokak modasında kendine yer bulacak bu güzellikler. Özellikle kalem etek formunda süet etekler, diz altında biten çizmeler ve basic tişörtlerle günün kurtarıcısı olurken, tarzınızda da şık bir görünüm sağlayacak.

suet etek

Balıkçı yaka

Gönüllerin minnoşu balıkçı yaka bu sezon bol bol karşımıza çıkacak. Kazaklarda, elbiselerde sık sık göreceğimiz balıkçı yakaları başkasında görüp iç geçirmektense derhal gardrobunuzda yer açmakta fayda var. Özellikle balıkçı yaka elbiseler favori!

balikci yaka elbise

Bomber ceket

Geçtiğimiz sezon Gigi ve Kendall’ın üzerinden çıkarmadığı bomber ceketler bu sezon da çok moda. Buralarda geçtiğimiz sezonun sonunda patlayan bomber ceket furyasından hevesler pek alınmamış olacak ki bu sezonda çok moda. Geçen sene bomber ceket modasına uymadıysanız, bu sene tam zamanı! Neticede Gigi ve Kendall sevmiş, biz mi beğenmeyeceğiz?

f69fc3cbdccc1913c81cccbf421018b2

Sneaker

Sneaker sadece spor salonunda giyilir diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Zira bu yaz bol bol herkeste gördüğümüz Adidas Stan Smith modası hızını kesmeden sonbaharda da devam edecek. Hem şık hem rahat olmayı tercih edenlerdenseniz bu sonbahar bir sneaker almanız şart oldu.

sneaker

Baskılı bluzlar

Vintage sevenlerin gönüllerini fethedecek bir sonbahar bizi bekliyor. Beyazlar, siyahlar gardropların kurtarıcısı ancak bu sezon baskılı bluzlar da çok çok moda. Yüksek belli denimler ve etekler ile harika kombinlenen baskılı tişörtler, sonbaharınızı renklendirecek, stilinizde nostaljik rüzgarlar estirecek.

baskili bluz

Maxi elbiseler

Sonbaharın asla modası geçmeyen parçalarından biri hiç şüphesiz maxi elbiseler. Rahatlık desen onda, şıklık desen onda, zariflik desen yine onda. Stilinize şık bir dokunuş yapmak, gündüzden geceye uzanan zamansız bir parça tercih etmek isterseniz, bu sonbahar sıkça maxi elbise giyeceksiniz demektir.

maxi elbise

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.