Yatak denilince akla gelen ilk isim Yataş Bedding oluyor. Uzun yıllardır sektörde lider konumunda yer alan Yataş Bedding, en yenilikçi teknolojileri kullanarak tasarladığı ortopedik yatak modellerini çağdaş ve estetik tasarım çizgisiyle buluşturuyor. Vücut tipinize ve aradığınız konfor özelliklerine uygun olarak seçebileceğiniz çok sayıda ürün çeşidi sunan Yataş Bedding, her yaş grubuna uygun, farklı seriler üreterek ihtiyacınızı en ideal şekilde karşılamanızı sağlıyor.

Çağdaş Teknolojileri ile Sınırsız Konfor Sunan Yatak Modelleri
Yataş Bedding; DHT yaylı, pocket yaylı, premium ve hybrid seri gibi koleksiyonları ile temel yatak ihtiyacınızı karşılarken Dream Box, misafir yatağı ve uyku takip cihazı gibi sıra dışı ürünleri barındıran özel serileriyle de uyku konforunuzu ikiye katlıyor. Çağdaş kumaş teknolojileriyle daha sağlıklı bir uyku deneyimi sunan Yataş Bedding’in hemen her ürününde konforunuzu artıracak yenilikçi özellikler yer alıyor. Celliant, Feran Ice, Titanium Matrix, Fresche, Posturflo HD, Hi-Low ve Sanitized teknolojileri, Yataş Bedding’in birbirinden rahat modellerinde kullanılan özelliklerden sadece birkaç tanesini oluşturuyor.

Kusursuz yay dizilimleri ile vücudunuzun yatağın her noktasında aynı konforu hissetmesini sağlayan serilerin bir çoğu, ekstra omurga desteği sunarak uyku konforunuzu artırıyor. Fiziksel konforun yanı sıra ısıl konforu da göz önünde bulunduran Yataş Bedding, Wool Sense gibi DHT yaylı serilerinde kullanılan Woolmark isimli özel, saf yün ile yatakta ısının eşit bir şekilde dağılmasını sağlıyor. Ayrıca kötü koku oluşumunun önüne geçen Silver iyon teknolojisine sahip modelleri ile kusursuz bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlayan Yataş Bedding’in ürün seçenekleri arasında Türkiye’de bir ilk olarak sadece Yataş’ta kullanılan Memory Coil yay sistemli Smart Track modelleri de bulunuyor.

Smart Match ile Kendinize En Uygun Yatağı Belirleyin
Vücut tipinize en çok uyan ve kendinizi tam anlamıyla rahat hissedebileceğiniz yatağın hangisi olduğunu tespit etmek her zaman kolay olmuyor. Bilinçsizce yapılan seçimler, uyku konforunuzun düşmesine ve vücudunuzun gerektiği gibi dinlenememesine neden oluyor. Omurganızın hangi noktalarda desteğe ihtiyaç duyduğunu anlamanızı sağlayacak özel teknolojisi ile Yataş Bedding, kendinize en uygun ürünü belirlemenize yardımcı oluyor. Sadece bu işlem için geliştirilmiş olan “Smart Match” isimli doğru yatak bulma sistemi; cinsiyet, yaş, boy ve kilo gibi kriterlerin ürün seçiminizde nasıl değerlendirilmesi gerektiği konusunda sizlere yol gösteriyor.

Yüz üstü, sırt üstü, yan ve ters yatış olmak üzere temelde dört farklı uyku pozisyonuna göre tasarlanan modellerin, her bir uyku pozisyonu ile etkileşimi farklı oluyor. Bu nedenle, uyku sırasında vücudunuzun nasıl konumlandığı, ürün seçiminde en etkili parametrelerden birisi haline geliyor. Tek kişilik yatak seçiminde sadece kendi vücut tipinizi baz almanız yeterli olurken çift kişilik yatak seçimlerinde ise bu kriterlerin her birini hem kendiniz hem de partneriniz için değerlendirmeniz gerekiyor. Smart Match uygulaması sayesinde ikiniz için ortak bir şekilde en uygun yatağı belirlemek çok kolay!

Bebek Yataklarında En Güvenilir Adres: Yataş Bedding
Tüm vücut tiplerine özel ürünleri ile yetişkinlerin uyku konforunu zirveye taşıyan Yataş Bedding, bebek yataklarında da en ortopedik ve sağlıklı çözümler ile karşınıza çıkıyor. Bebeklerin farklı dönemlerine özgü sünger özellikleri ile her yaş aralığında yanınızda olan bebek yatakları, yenidoğanlar için sert süngerli, 3-6 yaş aralığındaki çocuklar için ise yumuşak süngerli ürün seçenekleri sunuyor. Ayrıca bazı bebek yatak modellerinde kullanılan membran teknolojili microfit koruyucular, bebeğinizin daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda uyumasını sağlıyor. Yataş Bedding’in uyku dışındaki aktiviteler için de bebeğinizin konforlu bir şekilde vakit geçirebileceği ürün seçenekleri bulunuyor. “Oyun park yatağı” olarak isimlendirilen bu ürünler sayesinde bebeğiniz hem dinlenirken hem de eğlenirken konforlu ve rahat bir yüzeyde hareket ediyor. Aktif bebekler için geliştirdiği bu güzel çözümlerin yanında Yataş Bedding, daha küçük bebekler için anne karnında duyduğu huzur ve güveni hissedebileceği özel tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Yataş Bedding’de yatak fiyatları, ürünlerde kullanılan teknolojilere ve ürünün yapısal özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Ancak, kusursuz bir uyku deneyimi için tercih edebileceğiniz farklı modeller arasında her bütçeye hitap eden çok sayıda alternatif yer alıyor. Siz de birbirinden konforlu modeller arasından dilediğinizi seçin, uykularınızda Yataş ayrıcalığıyla sonsuz konfor ve huzur farkını doyasıya yaşayın!

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.