Starbucks’a bahar geldi!
Baharı selamlamaya sayılı günler kala bahar coskusu ilk Starbucks’a geldi!

İçimizi tarif edilemez bir enerjinin doldurduğu bugünlerde Starbucks da biz kahve tutkunları için sürprizler hazırladı. Efsaneleşen Macchiatoları arasına Vanilla Bean’i ekleyerek, baharın gelişini, dünyanın en değerli kahvelerinden biri olan Peru Origin Espresso ile kutluyor…

Baharın hepimize yaşattığı yeniden canlanma duygusuna, yeni menüsüyle eşlik ediyor. Bahar döneminde Vanilla Bean ile Macchiato ailesini büyüten Starbucks, ayrıca tüm kahve meraklılarını, dünyanın en değerli kahvelerinden biri olan Peru Origin Espresso ile baharın tadını çıkarmaya davet ediyor.

vanilla-bean

Machiato’nun Vanilyayla Dansı!
Vanilya şurubu ve espressonun sütle buluşmasından doğan Macchiato, Caramel aromasıyla yıllardır Starbucks severlerin favori içecekleri arasında yer alıyor. Starbucks bu yıl menüsünü iki yeni lezzetle zenginleştiriyor. Benzersiz kokusu ve tadı uzun süre damakta kalan aromasıyla vanilya sevenleri kendisine aşık edecek Vanilya Bean Macchiato bahar sezonunda ilk kez kahve severlerin beğenisine sunuluyor.

karamel

 Peru Rüzgârları Esecek!
Bu bahar döneminde sizi bir başka yeni lezzet olan Peru Origin Essresso ile tanıştırıyor. Bahar dönemine özel kahvesi Peru Origin Espresso, İnka İmparatorluğu’nun kalbi sayılan Cusco bölgesindeki verimli arazilerde yetişen kahve çekirdeklerinden yapılıyor. Özellikle latte ve flat white içeceklerine farklı bir lezzet katan Peru Origin Espresso, fındık ve çikolata tatlarıyla benzersiz bir uyum yakalıyor. Peru’nun kültürel dokusunun bir yansıması niteliğindeki bu özel kahve, Peru’nun milli kuşu olan Rupicola Peruviana simgesiyle karşımıza çıkıyor.

Bahar coşkusu yaşatan Vanilla Bean ve Peru Origin Espresso’dan hangisini seçeceğiniz ise tamamen sizin damak tadınıza kalıyor.

BURALAR SENSİZ EKSİK:)

instagram.com/bikahvebikeyif

facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.