‘Son günlerde keşfettiğiniz en keyifli mekan hangisi?’ diye sorsanız, cevabımız açık ara Balkon Sefası olur. Kozyatağı’nda, mahalle arasında, isminin tam anlamıyla hakkını veren bir mekan.

Şehrin ortasında ama şehrin gürültüsüne uzak, çiçekler, tasarımlar, lezzetli tatlar, şahan müzikler ile birleşince, müdavimi olacağınız bir keyif noktası haline geliyor. Hatta bol muhabbet eşliğinde kahvelerinizi yudumlarken, ponçik kedisini de mıncırabilme imkanınız bile var..

foto: bikahvebikeyif

Buraya gitmeden önce baştan uyaralım; hem dekorasyonda kullanılan hem de satın alabileceğiniz tasarımlara ve sukulentlere aklınız gidebilir, kahve sunumlarına aşık olabilirsiniz. Özenle seçilmiş tasarımcıların harikulade işleri sizi mest ederken, evinizi biraz daha botanik bahçeye çevirmek için kendinizi çiçek seçerken bulabilirsiniz. 

foto: bikahvebikeyif

Dönem dönem atölyelere de ev sahipliği yapan Balkon Sefası’nda çok sık olmasa da alışveriş günleri  ve tasarımcıların özel atölyelerine de rastlayabilirsiniz. ‘Bunlardan nasıl haberdar olurum?’ derseniz, mekanın sosyal medya hesaplarından takip etmeniz yeterli. Yani dememiz o ki; Balkon Sefasını ‘Keyif yapılacaklar’ listesine jet hızıyla eklemeyi ihmal etmeyin.

foto: bikahvebikeyif

Adres: Kozyatağı Mahallesi, Oral Sk. No:12, 34742 Kadıköy/İstanbul

 
Balkon Sefası Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.