Evde, bahçede, ofiste mis gibi kokan taze demlenmiş bir fincan kahvenin keyfi başkadır. Tchibo Filtreli Kahve Kupası ile kahvenizi fincanda demleyebilir, taze kahvenin kokusunu içinize çekerek ideal kahve keyfini çıkarabilirsiniz.

Taze demlenmiş kahve gerek kokusu gerekse de tadıyla kahve tutkunlarının tercihidir. Tchibo’nun pratik kahve seti dilediğiniz aromalardaki kahvenizi demlemeniz ve hemen herkese iyi hissettiren kokusuyla bir lezzet şöleni hazırlamanız için pratik bir çözüm öneriyor.

İdeal aroma
Beyaz ve sarı renkleriyle şık görünen Filtreli Kahve Kupası bir fincan ve bir filtreden oluşuyor. Standart kahve filtre kağıdı ile kahvenizi demleyebileceğiniz filtreyi fincanın üstüne kapatıp biraz bekledikten sonra mükemmel kahve kokusunun eşliğinde kahvenizi keyifle içebilirsiniz. Kahvenin tüm aromasını ortaya çıkaran bu setle günün her saati, her yerde taze kahve keyfi
yaşamak mümkün.

Tchibo Filtreli Kahve Kupası’na Tchibo mağazalarından, www.tchibo.com.tr internet mağazasından ve 444 28 26 telefonla sipariş hattından ulaşabilirsiniz.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.