Kahveyi vazgeçilmez bir tutku olarak görüyorsanız, Tchibo’nun yeni Kahve Aşkı Koleksiyonu’nu çok seveceksiniz. Tchibo, kahve tutkunuzu gösterebileceğiniz ve severek kullanabileceğiniz ürünler tasarladı. Telefon kılıfınızdan, defterinizin kapağına, fincanınızdan giydiğiniz tişörte kadar kahve aşkınızı bu koleksiyon ile her an her yerde yaşayabileceksiniz.

Koleksiyonda neler var?

  • Kahve Aşkı Koleksiyonu’nda, kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanan tişört alternatifleri yer alıyor. Siyah, beyaz, gri gibi farklı renklere sahip olan tişörtlerin her birinde kahve ile ilgili eğlenceli mesajlar veya grafikler dikkat çekiyor.
  • Koleksiyonda, suni deri kapaklı veya spiralli defter seçenekleri de bulunuyor.
  • Koleksiyonun ilginç parçalarından biri de cep telefonu kılıfları… Şık tasarımlara sahip, sert ya da silikon kılıflar cep telefonlarına farklı bir hava kazandırıyor.
  • Son dönemin trend ürünleri arasında yer alan bez çantaların yanı sıra kanvas alışveriş ve el çantaları, termoslar ve fincanlar seçenekleri de Kahve Aşkı Koleksiyonu’nda kahve severlerin beğenisine sunuluyor.

Aynı zamanda farklı ve keyifli hediye seçenekleri olarak da sunulan Kahve Aşkı Koleksiyonu, www.tchibo.com.tr’de ve tüm Tchibo‘larda bulunabiliyor. İ

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.