Dördüncü TommyXLewis ortak koleksiyonu ve ilk TommyXLewisXH.E.R. ortak kapsül koleksiyonun prömiyeri, Londra Moda Haftası sırasında düzenlenen defilede gerçekleşti.

Tommy Hilfiger, Londra Moda Haftası sırasında düzenlenen TOMMYNOW İlkbahar 2020 defile deneyiminde sadakatin gücünü ve anlamlı ilerlemenin ancak etki yaratan işbirlikleriyle sağlanabileceği inancını kutladı. Sezon içi defile, markanın hiçbir şeyi boşa harcamama ve herkese kucak açma vizyonu doğrultusunda Tommy Hilfiger ve Lewis Hamilton’un birlikte tasarladığı dördüncü TommyXLewis koleksiyonunun özündeki sürdürülebilirlik adımlarını ve kapsayıcılık hissini ön plana çıkardı. Bir de sürpriz yapan Tommy Hilfiger ve Lewis Hamilton, Grammy ödüllü şarkıcı ve besteci H.E.R. ile işbirliğinin ürünü TommyXLewisXH.E.R. kapsül koleksiyonundan 12 parça sunarak sezonun bütünleyici ve kapsayıcı ruhunu vurguladı.

Yedi sezondur dünyanın çeşitli şehirlerinde düzenlenen deneyimsel defile etkinliği, Lewis Hamilton’un ülkesine dönerek 16 Şubat Pazar günü saat 23’te Londra’daki Tate Modern müzesinin The Tanks bölümünde gerçekleşti. Sezon içi TOMMYNOW defilesi, markanın genç, iyimser ve değişim yaratan ruhuna hayat veriyor ve dünyanın her yanındaki tüketicilere bunu deneyimleme fırsatı sunuyor. Marka, TOMMYNOW platformu aracılığıyla moda sektörünün yaşattığı deneyim, ilham verebileceği değişim ve en önemlisi desteklediği diyalog açısından podyumda nasıl görünebileceği konusunda sınırları zorlamaya devam ediyor.

Tommy Hilfiger’ın imzası haline gelen “Gördüğünü Al” yaklaşımının başarısını ileriye taşıyan etkinlikte podyuma çıkan görünümler, 70’den fazla ülkede alışveriş yapılabilen kanallardan oluşan bir ekosistemde anında satışa sunuldu.

KOLEKSİYONUN AMACI

Bu sezon, kim olduğunuza, nelere inandığınıza ve nereye ulaşmak istediğinize sadık kalmayı kutlama niteliğinde. Tommy Hilfiger ve Lewis Hamilton’un dördüncü ortak koleksiyonu da bu paylaşılan değeri yansıtıyor; sadakat, küresel marka elçisinin kolundaki “Loyalty” dövmesinde de görüldüğü gibi İlkbahar 2020 koleksiyonları ve defile deneyimi genelinde yol gösterici oluyor.

Bu sezon en önemli konseptlere geri dönen TOMMYNOW, izleyicilere Tommy Hilfiger’in hiçbir şeyi boşa harcamayan ve herkese kucak açan moda yaratmaya yönelik sürdürülebilirlik vizyonunu kutlayan duyusal bir deneyim yaşattı. İngiliz yarış pilotunun ülkesine gelen etkinlikte Tommy Hilfiger ve Lewis Hamilton bugüne dek tasarladıkları en sürdürülebilir TommyXLewis koleksiyonunu sundu. Koleksiyondaki stillerin %75’inden fazlası, %100 organik pamuklu, geri dönüştürülmüş malzemeler, kaz tüyü alternatifleri ve düşük çevresel etkili denim gibi daha sürdürülebilir şekilde tedarik edilen unsurlar içeriyor.

LONDON, ENGLAND – FEBRUARY 16: Tommy Hilfiger and Lewis Hamilton backstage at TOMMYNOW London Spring 2020 at Tate Modern on February 16, 2020 in London, England. (Photo by Darren Gerrish/Getty Images for Tommy Hilfiger)

İlkbahar 2020 TommyXLewis koleksiyonu, TOMMY HILFIGER’ın güçlü erkek giyim mirasını Lewis Hamilton’un sokak giyimi stiliyle birleştirmeye devam ederken asker mavileri ve yeşilleri nötr tonlar ve neon vurgularla kombine ediliyor. Grammy ödüllü şarkıcı ve besteci H.E.R. de kendine özgü grafik ikonografisini ve şarkı sözlerini 12 parçada ifade ediyor. İlkbahar 2020 TommyXLewis koleksiyonu, iş giyimi esintilerinden kolejli stillere kadar modern Amerikan gardırobunun parçası olan ikonik tasarımları yeni ve sofistike yorumlarla kutluyor.

Kendini sürekli yeniden yaratırken mirasına sadık kalan HILFIGER COLLECTION, markanın zengin arşivlerinden yararlanıyor, ikonik siluetlere çağdaş yorumlar getirirken bayrak uygulamalarıyla aksesuarlara ve şık giyime yıkıcı dokunuşlar katıyor. Markanın 35. yıldönümünü ve mirasını onurlandırmak amacıyla HILFIGER Crest arması, tamamı desenli, aynı tonda yazı yerleştirmeli, rozetli ve zengin işlemeli uygulamalarla öne çıkıyor.

Uzun yıllardır inanılan değerlerin savunulmasına sadakat, kapsayıcılık ve çeşitlilik kavramlarını da içerecek şekilde genişlerken TOMMYNOW İlkbahar 2020 etkinliğinde harika stilin cinsiyet, yaş, etnik köken ve vücut tipi gibi tüm sınırları ortadan kaldırdığını ifade eden “Herkese Uygun Stil” felsefesi benimsendi. TommyXLewis ve TommyXLewisXH.E.R. seçkileri tüm vücut tiplerine uygun bedenlerle sunulurken HILFIGER COLLECTION, temel gardırop parçalarının üniseks olarak kullanılmasını teşvik etmeye yönelik erkek ve kadın giyim stilleri yarattı.

İlkbahar 2020, sezonun ötesinde ve gelecek hakkında düşünmeyi vurgularken hiçbir şey harcamama ve herkese kucak açma yolculuğumuza odaklanıyor.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.