Yemyeşil doğasını açık havada konforla buluşturan UNIQ İstanbul’un “Başka Sinema” işbirliğiyle gerçekleştirdiği Açıkhava Film Festivalinin birbirinden özel filmlerden oluşan seçkisi ikinci ve üçüncü gösterimlere başladı.

Biletleri günler öncesinden tükenen Loving Vincent, The Greatest Showman on Earth ve In the Fade gibi dünyaca ünlü filmler yoğun talep nedeniyle tekrardan sinemaseverlerle buluşuyor. Başka Sinema işbirliği ile zengin bir seçki sunan UNIQ Açıkhava Film Festivali, sezon boyunca toplam 35 filmi açıkhava keyfinde izleme şansı sunuyor.

Dopdolu geçen Haziran ayının ardından Temmuz ayı gösterimleri de Akademi Ödüllü dahi yönetmen Martin McDonagh’ın unutulmaz filmi Three Billboards Outside Ebbing Missouri ile başlayan UNIQ Açıkhava Film Festivali’nde yine Temmuz ayında dünya sinemasının ve Türk sinemasının A Fantastic Woman, Isle of Dogs, Daha ve Sofra Sırları gibi birbirinden iddialı yapımları şimdiden Açıkhava heyecanını doruklara taşıyor.

Yeşilin kucağında, rahat şezlonglarda ya da minderlerde yaşanacak açık hava keyfini kaçırmamak için hızla tükenen biletlere www.biletix.com adresinden, festival programına ait tüm detaylara da www.uniqistanbul.com adresinden ulaşılabiliyor.

Temmuz seyirciyle buluşacak filmlerin tüm listesi:

10 Temmuz Salı Daha

12 Temmuz Perşembe A Fantastic Woman

15 Temmuz Pazar You Were Never Really Here

17 Temmuz Salı The Death of Stalin

22 Temmuz Salı Isle of Dogs

24 Temmuz Salı Sofra Sırları

29 Temmuz Pazar Djam

31 Temmuz Salı Suburbicon

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.