Yazın festivallere, açık hava konserlerine bayılıyoruz ancak mevsimlerden kış olunca artan etkinlik takvimleriyle birlikte konserlerin tadı ayrı bir güzel oluyor sanki. Son zamanlarda harika etkinlikleriyle sık sık ziyaretçisi olduğumuz Zorlu Performans Sanatları Merkezi, aralık ayında harika konser serileriyle geliyor.

Yeni sezonuna dopdolu bir içerikle giren Zorlu Performans Sanatları Merkezi,  her Salı akşamı ayrı bir sanatçının konser vereceği, ‘Vestel Gururla Yerli Konserler’ serisine 4 muhteşem konserle başlıyor.

“Gururla Yerli  Konserleri”nde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahneye çıkacak ilk isim Ajda  Pekkan olacak. Konser serisi; MFÖ, Bülent Ortaçgil-Birsen Tezer ve Şebnem Ferah ile devam edecek.

psm_mfo_son•c

Süperstar, ‘Yakarım Canını Albümü’ ile müzik piyasalarını yerinden oynattığı albümünden  parçalar ve geçmişten bugüne en beğenilen şarkılarından oluşan çok özel repertuarını, müthiş bir koreografi, görkemli ışık şöleniyle birlikte sunacak.

Gururla Yerli Konserlerinin ikincisinde, her yaştan müziksevere ulaşan Mazhar Fuat Özkan üçlüsü sahneye çıkacak. 1 Aralık Salı günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ana Sahnede hayranlarıyla buluşacak olan üçlü, dillerden düşmeyen güzel şarkılarını seslendirecek.

psm_mfo_son•c

Gururla yerli konserlerinin devamında ise iki farklı jenerasyonun duygularına, kendi duygularını yansıttıkları şarkıları ile ortak olan Bülent Ortaçgil ve Birsen Tezer, uyumlu birlikteliklerini 8 Aralık Salı günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi  Ana Sahnesine taşıyor.   Bülent Ortaçgil, son stüdyo albümü Sen ile ölümsüz bestelerine yenilerini eklediği şarkılarını seslendirecek.

Biletleri henüz satışa çıkmasa da 15 Aralık salı akşamı ise Turkcell Sahnesi’nde Şebnem Ferah muhteşem performansıyla sahnede olacak.

Etkinliklerin kesinleşen bilet fiyatları ise şöyle;

Ajda Pekkan
Tarih: 24 Kasım Salı
Saat: 21:00
Bilet Fiyatı: 300 TL (VIP), 250 TL, 190 TL, 150 TL, 120 TL, 80 TL
Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Turkcell Sahnesi

MFÖ
Tarih: 1 Aralık Salı
Saat: 21:00
Bilet Fiyatı: 180 TL (VIP), 140 TL, 120 TL, 100 TL, 80 TL, 60 TL
Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Turkcell Sahnesi

Bülent Ortaçgil-Birsen Tezer
Tarih: 8 Aralık Salı
Saat: 21:00
Bilet Fiyatı: 135 TL , 110 TL, 90 TL, 65 TL, 45 TL
Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Turkcell Sahnesi

BURALAR SENSİZ EKSİK:)

instagram.com/bikahvebikeyif

facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.