Artık İstanbul’da köpeğinizle birlikte rahatça sosyalleşebileceğiniz bir kahveciniz var; Wuufbox Cafe!

Köpek sahiplerinin en büyük sorunlarından bir tanesi, onlarla birlikte sosyalleşip, kahvelerini yudumlayabileceği mekanların olmaması. Gerçi son zamanlarda pati sever kahvecilerin sayısı giderek artıyor ancak, şimdi bahsedeceğim mekanın özelliği diğerlerinden oldukça farklı.

Wuufbox Cafe

İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından Arnavutköy’de, köpek ve kediler için özel tasarımları bir araya getiren Wuufbox Cafe, hayatınıza tam anlamıyla renk katacak.

İstanbul’da bir ilki gerçekleştiren Wuufbox, köpeğinizle birlikte alışveriş yapabilme ortamı sunarken, aynı zamanda istekleriniz doğrultusunsa özel konseptler hazırlayarak küçük dostlarınızı mutlu ediyor.

Sadece alışveriş için değil, keyif yapmak için de müşterilerine kapılarını açan mekanda dilerseniz lezzetli atıştırmalıklarla birlikte Melez Tea’nin çaylarını tadabilir ya da sahilde köpeğinizle yürüyüş sonrası ufak bir mola vererek Petra’nın eşsiz kahvesini denemek için de uğrayabilirsiniz.

Wuufbox Cafe

Elde edilen gelirin belli bir kısmı barınaklara yardım için kullanılıyor…

Önceliğini küçük dostlarımıza adayan Wuufbox, tasma, oyuncak, giysi ve birçok farklı bakım ürünleriyle köpekleri sürprizlere boğuyor. Üstelik bunu yaparken gelirinin belli bir yüzdesini barınaklara bağışlayarak sokaktaki dostlarımıza yardım ediyor. Aynı zamanda ‘Her çekirdek, bir hayat’ diyerek servis edilen her kahve de barınaktaki dostlarımıza yardım olarak geri dönüyor…

Wuufbox Cafe

Wuufbox’ın online platformuna üye olduğunuzda ise dostunuzun yaş, kilo, cinsiyet ve alerjik olduğu besinleri göz önünde bulundurarak istediğiniz her ay veya tek seferlik postayla içinde en az iki ya da daha fazla, oyuncaktan kemiğe özenle seçilmiş, tümüyle doğal ve hijyenik aynı zamanda da yaratıcı kutuları kapınıza teslim ediyor!

Adres: Arnavutköy Caddesi, Ankara Apartmanı No:21/AB Arnavutköy/Beşiktaş,

BURALAR SENSİZ EKSİK:)

instagram.com/bikahvebikeyif

facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.