Yeni yıl heyecanı yavaş yavaş ruhumuzu sarmaya başladı. Markalar arasında Christmas moduna girenlerden biri de Starbucks. Kırmızı bardakları, yeni tatları, yeni yıla özel hediyelik ürünleriyle kahve tutkunları için  mağazalarında harika bir dönem başlamış durumda. Özellikle benim gibi çeşit çeşit kahve kupası sevenlerdenseniz, koleksiyonlarınız arasına yeni bir bebek ekleyeceğiniz kesin.:)

Starbucks, bu sene de bir yılbaşı klasiği olan ve tüm yıl beklenen kırmızı bardaklar Toffee Nut Latte, Gingerbread Latte ve Honey and Almond Hot Chocolate ile yeni yılın gelişini müjdeliyor.

Yılbaşı döneminin vazgeçilmezi Toffee Nut Latte’nin yanı sıra Gingerbread Latte ve Honey and Almond Hot Chocolate Starbucks’ta bu dönem yeni yıl heyecanına eşlik ediyor.

Latte lezzetlerinden hangisi size göre?
Yeni yıla en yakışan lezzet: Toffee Nut Latte
Yeni yılın gözdelerinden Starbucks Toffee Nut Latte, ısıtılmış süt, espresso shot ve Toffee Nut şurubu ile üst süslemesinde krema ve esmer şeker kullanılarak sevenleriyle buluşuyor.

starbucks-bikahve-bikeyif

Küçük hindistan cevizi ve taze zencefilin sıra dışı lezzeti: Gingerbread Latte
Isıtılmış süt, espresso shot ve gingerbread şurubu ile hazırlan ve yine üst süslemede gingerbread şuruplu krema ve çıtır waffle parçaları kullanılan Gingerbread Latte misafirlere farklı bir lezzet sunuyor.

Kışa en yakışan lezzet: Honey and Almond Hot Chocolate
Starbucks Honey and Almond Hot Chocolate ise Starbucks’ın klasik sıcak çikolatası ve badem şurubunun dayanılmaz lezzetini taşıyor. Soğuk kış gecelerinde içinizi ısıtacak bu karışıma çikolatalı krema, bal ve mocha sosu eşlik ediyor.

BURALAR SENSİZ EKSİK:)

instagram.com/bikahvebikeyif

facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.