Yaz için heyecanla geri sayıma devam ederken, haziran ayı boyunca seni bekleyen keyifli etkinlikleri not etmeyi unutma! Birbirinden keyifli canlı performanslar, sofistike dans partileri ve Tamirane yaz menüsü lezzetlerinin hepsi Haziran ayında Tamirane’de!

Haziran ayı boyunca Tamirane’de neler var?

INDIE SESSIONS – Cumartesi Akşam Konser Serileri
HER CUMARTESİ / 22:00 (Ücretsiz Etkinlik)

Tamirane’nin Cumartesi akşamları şehrin tantanasına girmeden iyi müzikle rahat bir ortamda buluşmanız için tasarladığı konser serisi Indie Sessions, Cumartesi akşamları şehrin iyi müzisyenlerini Tamirane sahnesinde ağırlıyor.

MORNING JAZZ SESSIONS
HER PAZAR / 15:00 (Ücretsiz Etkinlik)

Şehirdeki gündüz caz müzik algısının yerleşmesinde önemli bir yere sahip olan Tamirane’nin klasikleşmiş gündüz konser serisi Morning Jazz Sessions Mart ayı programı usta müzisyenlerle dolu! Her yaştan dinleyiciyi Tamirane’nin keyifli ve rahat atmosferinde buluşturan “Morning Jazz Sessions” konser serileri her Pazar saat 15:00’da. Pazar günü için alternatifsiz güzellikte bir program. Kaçmaz!

DANCE SESSIONS

Morning Jazz Sessions, Indie Sessions ve Jazz Open Mic’tan sonra Tamirane’nin yeni serisi Dance Sessions gecelerine bayılacaksın!

Her ay iki kere gerçekleşen ve yüzlerce dans severin katıldığı bu sofistike dans partilerine seni de mutlu olmaya davet ediyoruz!

JAZZ OPEN MIC

Her ay gerçekleşen şehrin tek açık caz sahnesi Jazz Open Mic, katılımcıların, 200’ü aşkın caz bestesi arasından dilediğini seçip, şehrin en iyi caz orkestrasını da arkasına alarak gönlünce şarkısını söylediği bir nev-i sofistike karaoke gecesi. Bu yetenek ve cesaret dolu müzik gecesini sakın kaçırma!

Tamirane Adres: Uniq İstanbul Ayazağa Caddesi No:4C/109 Maslak Sarıyer İstanbul

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.