flash tattoo

Son zamanların yeni trendi Flash Tattoo akımı giderek etrafı sarıyor!Geçtiğimiz sene ilk önce Beyonce’da gördüğüm Flash Tattoo akımı, çok geçmeden moda ve Hollywood dünyasına hızla yayılmaya başlamıştı. Geçen yaz az da olsa Türkiye’de görülmeye başlayan Flash Tattoo, bu sezon kesinlikle altın çağını yaşıyor diyebilirim. Flash Tattoo bohem havasını tarzına yansıtmayı sevenlerin gözdesi oldu bile.

Festivallerin, plajların vazgeçilmez tarzı haline gelen Flash Tattoo, çeşit çeşit desenler ve kuş tüyü gibi modelleriyle bulunuyor.

flash tattoo- rihanna

Hatta hızını alamayıp bu sene bir de Rihanna’nın meşhuur göğüs altında yer alan dövmesini de eklemiş. Flash Tattoo dövmelerin hepsini çok sevsem de, Rihanna’nın kopya dövmesini çok sevemedim doğrusu.

Altın ve gümüş rengi seçeneği bulunan Flash Tattoo’unun en büyük avantajı kolay uygulanabiliyor ve 5-6 gün gibi kısa bir süre içinde çıkabiliyor olması. Yani dövme yaptırmaya özenip, acısından korkuyor ya da “acaba sıkılır mıyım?” diye benim gibi sık sık kendinize soruyorsanız Flash Tattoo tam bize göre, üstelik çok da havalı J

Türkiye’de Cinco De Junio’da satışı bulunan bu dövmeleri yavaş yavaş kozmetik ürünleri satan yerlerin çoğunda, özellikle Watsons’da da görmeye başladık. Dilerseniz daha farklı modelleri için resmi sitesi şuradan da satın alabilirsiniz.

Bunlar da her bir tanesi ayrı ayrı yaptırmak istediğim favori Flash Tattoolarım

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.