İlkbaharı uğurlayıp, yaz için geri sayıma başlarken, aksesuar modasını da göz atmanın tam zamanı. Plajda, sokakta, festivalde her zaman en havalı ve en şık olmak için aksesuarlardan yardım alabilirsiniz.
Özellikle bu yaz bol bol müzik festivallerinin olduğunu hesaba katarsak, en havalı aksesuarları seçmektenm başka seçeneğimiz yok gibi 🙂 İşte bu yaz olmazsa olmaz, 5 havalı aksesuar önerisi.

Bu yaz plajlarda karşımıza bol bol vücur zincirleri çıkacak. Pek sevgili Hande Erçel’de vücut zincirleri sezonunun açılışını yapan ünlü isimlerden. Bikini ile birlikte kullanıldığında oldukça havalı duran bu akseuar bu yazın favorisi olacak.vücut zinciri Yaz aylarının vazgeçilmezi şapkalar bu sezon büyüdükçe büyüyor. Şapka seçimi yaparken geniş siperli şapkaları almaktan hiiç çekinmeyin.

sapkamodası

Her sezon farklı farklı çanta trendleri bizi karşılasa da asla modası geçmeyen ve özellikle yazın her zaman favori olan trendlerden bir tanesi sırt çantaları. Baharın enerjisini yansıtan sırt çantalarından Zara Printed Backpack, Marc Jacobs Arrowhead Mini Biker Backpack favori marka ve modeller arasında.

Rebecca Minkoff Sofia Backpack- Zara Printed Backpack ve Zara Backpack With Foldover Flap
Rebecca Minkoff Sofia Backpack- Zara Printed Backpack ve Zara Backpack With Foldover Flap

Gözlüksüz bir yaz asla düşünülemezdi… Yazın en önemli aksesuarlarından güneş gözlükleri bu sezon da havanıza hava katacak. Klasik modellerin dışında oldukça eğlenceli modellerin de trend olduğu gözlükler içinde Swatch x Safilo Betty Sunglasses, Banana Republic Satya Sunglasse, Asos, Zara’ya bakmayı unutmayın.

Swatch x Safilo Betty Sunglasses
Swatch x Safilo Betty Sunglasses

Boho ruhunuzu ortaya çıkarmak için bundan daha iyi zaman dilimi olamaz. Bu yaz her yerde bol bol hippi tarzı kıyafetler ve aksuarlar göreceğiz. Çoklu takılar da bu trendler arasında yer alıyor. Kendinizi sınırlandırmayın, kollarınızı, ellerinizi, boynunuzu gönül rahatlığıyla püsklüllü takılarla doldurabilirsiniz.

boho aksesuar

BURALAR SENSİZ EKSİK:)

instagram.com/bikahvebikeyif

facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.