İstanbul Galata’daki ilk şubesinin ardından Ankara ve Adana’da açılan yeni şubeleri ve katıldığı etkinliklerle kahve severlere bambaşka bir deneyim yaşatan Federal, doğduğu Nişantaşı’na bambaşka bir heyecan ve konseptle geri dönüyor.

Federal Nişantaşı, Design Parallax Mimarlık ekibinin yarattıklarıyla, uzun saatler boyunca rahatsız edilmeden dinlenebileceğiniz, çalışabileceğiniz, arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz keyifli ve konforlu bir alan sunuyor.

Kahrolsun bazı sıcaklar 🚩 Bi soğuk kahve almadan Beşiktaş’tan geçmeyin @federalespressobar #federalöneriyor

Federal Coffee Company (@federalcoffee)’in paylaştığı bir gönderi ()

Federal’de sıcak ve soğuk 100’e yakın içeceğin yanı sıra, günün her saatinde iştahınızı kabartacak atıştırmalık, yemek ve tatlılar bulacaksınız. Haftanın her günü 07:30 – 00:30 saatleri arasında servis verecek olan Federal, alkollü kahve kokteylleri ve mönüsüne kattığı sürprizlerle coffeeshop ile bistro konseptini birleştiriyor. Federal barista, barmen ve mutfak ekibi, hem sağlıklı hem de yenilikçi yemek ve içecek mönüsüyle konukları için yepyeni lezzetler hazırladı.

Kurucuları için Federal, özgürlüğün ve bilginin gücünün biraraya gelmesi demek. Doğru bildikleri, özgürce yaşadıkları ve öğrendikleriyle Sam Çeviköz ve Levent Koçarslan, Eylül 2017 itibariyle kapılarını açacak olan Federal’de heyecanları konukları ile paylaşmak için sabırsızlanıyor.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.