Yeni yıl konseptli lezzetleri kim sevmez? Yeni bir yıla hazırlandığımız şu günlerde kahve keyiflerimizin yanına eşlik edecek yılbaşı lezzetleri 3 tatlı mekanda bizleri bekliyor. Tatmadan geçmeyin, bizden söylemesi…

Caffè Nero’dan yeni yıla özel lezzetler

Caffè Nero’nun yeni lezzetleri kahveyle bitmiyor. Çikolatalı tutkunlarının aklını başından alacak Berry Cake ve Brie Panini de Caffè Nero’da sizleri bekliyor. Çikolata ve frambuazlı Berry Cake, kahvenin yanına çok yakışıyor. Taptaze ve daha çıtır panini ekmeği içine füme hindi, ünlü Fransız Brie peyniri ve kapya biberle hazırlanan Brie Panini’nin tadına ise doyum olmuyor.

Yeni yılın en tatlı anlarını TickerDaze ile yakalayın

TickerDaze, misafirlerine yeni yıl için özel lezzetler sunuyor. Yılbaşı konseptli çikolatalı pastasıyla lezzeti doruklara çıkaran TickerDaze, ayrıca misafirlerine kahvenin yanında yeni yıl temalı kurabiyeler ikram ediyor. Peki nerede  burası diyorsanız, istikamet Uniq İstanbul diyoruz. 

 

En tatlı yılbaşı süprizleri

Cakes&Bakes, yılbaşına özel kurabiye ve muffinlerle 2017’yi en tatlı haliyle karşılamaya hazırlanıyor. Bu eşsiz lezzetler, Cakes&Bakes’in yılbaşı için süslenen keyifli ortamında içeceğiniz sıcacık bir kahveye eşlik etmek için sizleri bekliyor. Cakes&Bakes, sıcacık atmosferi, birbirinden özel lezzetleri ve yılbaşı temalı hediyelikleriyle yeni yıl heyecanınızı paylaşıyor. Cakes&Bakes’in hünerli şeflerinin hazırladığı kurabiyeler ve muffinler hem görüntüleri hem de lezzetleriyle fark yaratıyor. Birbirinden neşeli yılbaşı temalı mutfak gereçleri ve farklı hediye seçenekleri de Cakes&Bakes’lerde sizleri bekliyor.

 

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.