Yeni yıla sayılı günler kaldı. Hala ne alacağını bilmeyenler için ise nefis bir alternatifim var. Starbucks’ın gelenekselleşen yeni yıl lezzetlerinin keyfini çıkarırken, yılbaşına özel ürünleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Kasım ayından itibaren Starbucks mağazalarında yer alan yılbaşı temalı kahve kupaları ve termoslar yepyeni tasarımlarıyla harika birer hediye alternatifi olurken, Starbucks’ın en popüler kahvelerinden biri olan Christmas Blend de kahve tutkunları için keyifli bir hediye seçeneği oluşturuyor.
Yeni yıl hediyelerini Starbucks’tan seçmemiz için en güzel bahane ise 31 Aralık’a kadar Starbucks mağazalarından satın alacağınız her Christmas Blend kahvesini hediye ettiğiniz sevdikleriniz ve siz, otizmli çocukların eğitim ve gelişimlerine destek oluyorsunuz.

Bana gelen erken yeni yıl hediyesi de şöyle:) 

Sana da #günaydın ofis kahvesi

Varsa bi kahvenizi alırım (@bikahvebikeyif) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Unutmadan eklemekte fayda var. Bu sosyal sorumluluk projesi Starbucks’ın yeni yaptığı bir şey değil. Starbucks, 2009’dan beri gelenekselleşen sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde yılbaşı dönemine özel olarak misafirlerine sunduğu ChristmasBlend çekirdek kahve satışından elde edilen gelirin bir kısmını, Tohum Otizm Vakfı’na (TOV) aktarıyor. Bize de yılbaşı hediyelerini Starbucks mağazalarından almak düşüyor:)

Yılbaşı için ev yapımı 5 pratik hediye

BURALAR SENSİZ EKSİK:)

instagram.com/bikahvebikeyif

facebook.com/bikahvebikeyif

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.