Yılbaşı programları hazır mı?Bu sene eğer planınız geceyi evde geçirmek değilse, şehirde her keseye uygun bolca yeni yıl etkinlikleri mevcut. Kerimcan Durmaz’dan Demet Akalın’a buyrunuz, 2017 yılbaşı partileri…

Berkay ile Yılbaşı Partisi

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, şık aperatiflerin ikram edileceği kokteyl ve ardından restorandaki yılbaşı gala yemeğinde birbirinden lezzetli yemekler sunuyor. Yılbaşı özel fiyatları 220-739 TL arası değişen kokteyl, yılbaşı yemeği, Berkay konseri, konaklama, ertesi gün kahvaltı seçenekleriyle, tercihe göre bir eğlence sunan Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, yeni yılı Anadolu yakasında karşılamak isteyenler için beş yıldızlı bir alternatif gibi görünüyor.

Bengü ile Yılbaşı Galası

Yeni yıla Bengü’nün muhteşem şarkılarıyla merhaba demek isterseniz Hilton İstanbul Bosphorus’ta yerinizi alın. Yılbaşı yemeği eşliğinde dünden bugüne en sevilen şarkılarını seslendirerek sevenlerine unutamayacakları muhteşem bir gece hazırlığında olan Bengü ile yeni yıla girmenin fiyatı 515 TL – ile 930 TL arasında değişiyor.

Ceylan Ertem Yılbaşı Özel

Eğer Ankara2da yaşıyor ve yeni yılı keyifli bir konser eşliğinde kutlamak istiyorsanız o halde Ceylan Ertem, 31 Aralık’ta Jolly Joker Ankara sahnesinde olacak. 67.50 TL olan normal biletlerin yanı sıra 169,50 TL ile VIP bilet seçenekleri de bulunuyor. 

Demet Akalın ile Yılbaşı Konseri

2017’yi Demet Akalın ile karşılamak, atarlı, giderli şarkılarla eğlencenin dibine vurmak isterseniz, o halde istikamet Sahne İstanbul. Demet Akalın’ı dinlemek, Stand içimn  – 250.00 TL’den başlıyor ve 1500.00 TL’ye kadar çıkıyor.

Efsanelerle Yılbaşı Gazinosu

31 Aralık 2016 Cumartesi günü Suada Club – GS Adası’nda, “Efsaneler Aynı Sahnede” teması ile üç büyük efsane; Cengiz Kurtoğlu, Arif Susam ve Ümit Besen sahne alacak. 2017 Yılbaşı Gazinosu’nu stand fiyatları 274.00 TL ile başlayıp, 2100.00 TL’ye kadar ulaşıyor.

Ferman Akgül Yılbaşı konseri

Yılı zirvede kapatmayı planlayanlardansanız, Erciyes Dağı’nın en keyifli noktası Arctic Pub & Club’da Ferman Akgül Live Performans ile geri sayım ve tüm gece devam edecek konser için yerinizi şimdiden ayırtmanız gerekiyor. Bilet Fiyatları ise 83 TL

Fettah Can ile Yılbaşı Galası

Hurry Inn Otel, 2017 yılbaşı gecesinde muhteşem yorumu ve sahne performansıyla Fettah Can’ı ağırlıyor. Bilet fiyatlar ise 440 TL’den başlıyor.

2017 Hilton NewYear Party

Hilton Convention  Hall 2’de gerçekleşecek olan gecede Türkiye’nin en iyi dj’leri performanslarıyla ağırlamaya hazırlanıyor. Kerimcan Durmaz, Yasin Keleş, Caner Çalışır, Ümit Peynircioğlu, Ece Gürsel & Dj Sözden, Gökhan Tevek’in performans sergileyeceği partiye giriş 164TL’den başlarken, Normal Bistro 4 Kişilik – 860 TL, biz kalabalığız derseniz de Deluxe Loca 8 Kişilik – 4.200 TL’ye kadar fiyatlar değişiyor. eHH ne de olsa ablan star bebeğim…

Oldies But Goldies Yılbaşı Partisi

Yeni yılı eskimeyen klasiklerle karşılamak isterseniz, sizi  Oldies But Goldies gecesi için  31 Babylon’a alalım. “The Cure, Madonna, A-Ha, Chic, Duran Duran, Snap, Cyndi Lauper, ABBA, Donna Summer, James Brown, The Smiths, Wham!, Frankie Goes To Hollywood ve Michael Jackson gibi efsane isimlerin yıllara meydan okuyan şarkılarıyla, 31 Aralık Cumartesi akşamı Babylon’da plakların başında Murat Abbas ve Murat Beşer yer alıyor. Bilet fiyatları ise 67.25 TL

 

 

 

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.