Yeni yıl heyecanını evinin her bir köşesine taşımak isteyenler, bu öneriler tam size göre! Yılbaşında evinizi farklı fikirler ile dekore etmek, misafirlerinize şık bir ortam sunmak için Paşabahçe ürünleri ve birkaç ufak dokunuşla yılbaşı dekorasyonunuza sımsıcak bir hava katabilirsiniz.

 

Yılbaşında Sofralarınızı Işıklandırın

Paşabahçe Basic şişelerin içine yerleştireceğiniz beyaz ya da renkli yılbaşı ışıklarını iplerle duvara asarak evinizi bir anda sımsıcak bir havaya büründürebilirsiniz. Dilerseniz yılbaşı ışıklarını Paşabahçe Botanica Vazo ya da Kremlin Kavanozlara da koyarak masalara ışıltı katabilirsiniz.

 

Evin Farklı Köşelerine Mumlar Yerleştirin

Yılbaşı sofralarının olmazsa olmazı mumları Paşabahçe’nin farklı bardak ve kadehlerinin içinde masanın farklı noktalarına yerleştirip soft bir ışık elde edebilirsiniz.Markanın doğadan ilham alarak hazırladığı ve önemli tasarım ödüllerini toplayan Linden yemek takımı ile de yılbaşı sofralarının ambiyansını güçlendirebilirsiniz.

Viva Kavanozların içine yerleştirileceğiniz bir avuç çakıl taşı ve beyaz bir mum ile yılbaşında evler için şık bir seçenek oluşturabilirsiniz. Markanın Timeless, Granada ve Space serilerinde yer alan bardak ya da kupaların içine yerleştireceğiniz küçük mumlar ile romantik bir hava yakalayabilirsiniz.

 

Bardaklarla Masa Dekorasyonu Oluşturun

Yılbaşı ağacınızın süslerini, kozalakları, kurutulmuş çiçekleri ya da doğal yağlarla hazırlayacağınız oda kokusunu Elysia serisi ile değerlendirebilirsiniz. Elysia bardaklarının her katını farklı süslerle doldurarak şık bir masa dekorasyonu oluşturabilir ya da tüm odayı mis gibi kokutabilirsiniz.

 

ZestGlass ile Yılbaşı Gecesine Eğlence Katın

Yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez eğlencesi tombalayı ZestGlass kavanozlarda oynamaya ne dersiniz? Taş ya da kağıt parçalarını rengarenk ZestGlass kavanozlara koyarak yılbaşında tombala keyfiniz ikiye katlayabilirsiniz veya misafirleriniz için güzel dileklerinizi küçük notlarla paylaşabilirsiniz.

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.