2011 yılında yayınladığı 21 albümüyle ortalığı kasıp kavuran, ödülleri toplayan Adele, dört yıllık sessizliğini bugün bozdu! 25 albümünün yakın zamanda raflarda olacağını günler öncesinden duymuş, ilk single çalışması Hello’dan bir kesit dinlemiş olsak da sanıyorum biz Adele severler için pek yeterli olmamıştı. Ancak bu güzel cuma gününe nefis bir haberle başladık. Adele resmen geri döndü, hem de bomba gibi bir şarkıyla

Biz şarkının tadını doya doya çıkarıp, loopa alırken, yeni albümü 25’i 20 Kasım’da yayınlanacağını duyuran Adele, albüme alışma turumuzu Hello ile atmamızı düşünmüş olacak ki bugün klibini yayınladı. Yetmedi albümde yer alacak şarkı listesini de paylaştı. Bizler de Adele ile hafta sonuna harika bir Merhaba demiş olduk böylece.

Hello tam da dönüş için seçilmiş nefis bir şarkı nazarımda. Klip de şarkı da müthiş. Dinledikçe dinleyesi geliyor insanın o zaten tartışılmaz ancak Adele’in şarkısının girişinde bir “Hello” demesiyle sonbaharı iliklerinize kadar hissedip, rüzgarı yüzünüze vuruyor adeta.


Hoşgeldin Adele! Tam da mevsiminde geldin. İyi ki geldin!

25 albümünün playslisti ise şöyle;
1. Hello
2. Send My Love (To Your New Lover)
3. I Miss You
4. When We Were Young
5. Remedy
6. Water Under The Bridge
7. River Lea
8. Love In The Dark
9. Million Years Ago
10. All I Ask
11. Sweetest Devotion

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.