Yılın en sevdiğimiz zamanı geliyor, yeni yıl için geri sayım başlıyor! 2016’yı yavaş yavaş geride bırakmaya hazırlanırken, ‘yeni yıl için ne hediye alsam?’ soruları da kafamızı kurcalamaya başlarken sorular içinde boğulmamak, son dakika telaşına maruz kalmamak için 7-11 Aralık tarihlerini aklımızın bir köşesine yazmakta fayda var. Çünkü ‘UNIQ Tasarım Festivali’ başlıyoooor!  
yeniyilhediyeleri1

Neler var?

Moda, aksesuar ve dekorasyon alanlarında birbirinden farklı tasarım ürünlerin yer alacağı UNIQ Tasarım Festivali, 7-11 Aralık tarihleri arasında yepyeni bir yıl için özel hediye seçenekleri sunuyor.  Bize de 11.00 – 19.00 saatleri arasında, 5 gün sürecek olan keyifli festivale gitmek düşüyor.

yeniyilhediyeleri
Kimler var?

Sedefkar, Sade Dükkan, Hikayemiz Var, Alaim – i Sema, Gaia, Lucky Culture, Hamarat by Maral Işıkbay, PackNeşeli, Nida Tasarım, Pack it Atelier, Saku, Handmade, Dbag İstanbul ve UNIQ Gallery

UNIQ İstanbul Adres: Maslak / Ayazağa Caddesi No:4 (Her 20 dakikada bir İTÜ Ayazağa Metro çıkışı, Windowist karşısından ring servisi bulunuyor.)

Yazan:

bikahvebikeyif

Kahve, keyif ve yaşam platformu.